JAK PROBÍHÁ KOUPĚ BYTU?

1

Informační schůzka

Vyberte si jednotku, která odpovídá Vašim představám a sjednejte si schůzku v naší kanceláři. Zde Vám zodpovíme veškeré dotazy , seznámíme s projektem, standardním vybavením a smluvními podmínkami.
2

Prohlídka na stavbě

V rámci různých fází výstavby se může lišit možnost navštívit stavbu a podívat se na bytové jednotky.
3

Smlouvy a postup

Jakmile si vyberete konkrétní byt, podpisem Smlouvy o rezervaci potvrdíte vážný zájem o koupi a byt již nebude nabízen dalším klientům.  Následovat bude Smlouva o smlouvě budoucí a po kolaudaci a úhradě celé kupní ceny Smlouva kupní. Vše, dle časového harmonogramu, který Vám bude nastíněn na schůzce v naší kanceláři před podpisem Rezervační smlouvy.
4

Klientské změny a výstavba

Do určité fáze výstavby, jejíž max. termín je přesně daný, můžete ovlivnit vzhled svého bytu  v rámci tzv. klietské změny . Veškeré termíny a informace Vám budou sděleny při podpisu Rezervační smlouvy.

Platební podmínky

 • Rezervační záloha ve výši 150.000,- Kč vč. DPH je splatná do 10ti kal. dnů po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
 • Doplatek kupní ceny před podpisem kupní smlouvy. 

Postup koupě

1. Informační schůzka
 
Vyberte si jednotku, která odpovídá Vašim představám a odešlete poptávkový formulář. Prodejce Vám na osobní schůzce zodpoví všechny Vaše dotazy a detailně Vás seznámí s projektem, jednotkou, standardním vybavením a smluvními podmínkami. Po osobní schůzce Vám může bytovou jednotku nezávazně před-rezervovat na dobu 3 dnů.
 
2. Prohlídka na stavbě
 
V rámci různých fází výstavby se může lišit možnost navštívit stavbu a podívat se na jednotlivé jednotky.
 
3. Smlouvy a financování
 
V případě, že svůj zájem o koupi jednotky potvrdíte, zástupce developera Vám vyhotoví návrh příslušné smlouvy dle postupu uvedeného v sekci Smlouvy a financování.
 
4. Klientské změny a výstavba
 
 • Pokud budete mít požadavek na změnu dispozic, rozvodů nebo standardního vybavení jednotky, můžete využít tzv. Klientské změny, kterou s Vámi projedná příslušný pracovník realizační firmy investora.
 • Tato změna je možná jen do určité fáze výstavby jednotlivých jednotek/pater– informace o termínech Vám podá náš prodejce. Pokud využijete této klientské změny, pracovník klientských změn Vám připraví předběžnou kalkulaci.
 • Z nabídky standardního vybavení lze vybírat: dlažby, obklady, dveře, podlahy, sanitární keramiku apod. – viz záložka standardy, případně je možné vybírat z nabídky nadstandardního vybavení u našich dodavatelů.
 • Změny v projektu jednotky a změny standardního vybavení lze uplatnit nejpozději v termínech stanovených pracovníkem klientských změn.
  V době dokončení výstavby (zpravidla před kolaudací objektu) a před podpisem kupní smlouvy Vás vyzveme k prohlídce jednotky tvz. předpřejímce za účelem zjištění a soupisu event. vad a nedodělků.
 • Během předpřejímky budete mít možnost si důkladně zkontrolovat Vaši jednotku a kvalitu všech provedených prací.
  Případné vady a nedodělky budou do doby předání jednotkyodstraněny. V době dokončení výstavby dojde zároveň i k její kolaudaci a přidělení čísla popisného.

Smlouvy a financování

 
 
1. Smlouva o budoucí kupní smlouvě

 
 • Slouží k rezervaci jednotky slouží uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě, zahrnující platební kalendář. Rezervační poplatek ve výši 150.000,- Kč vč. DPH je splatný do 10ti dnů ode dne uzavření této smlouvy, a to bezhotovostním převodem na bankovní účet investora.
 • Smlouva, mimo jiné, obsahuje tyto přílohy: půdorys jednotky, standardní vybavení jednotky. 

 2. Kupní smlouva
 
 • Kupní smlouva – návrh textu Kupní smlouvy bude připraven v dostatečném předstihu a bude Vám zaslán na odsouhlasení.
 • V předem dohodnutém termínu Vám předáme Vaši novou jednotku. Při předání si znovu důkladně zkontrolujete kvalitu všech provedených prací a o předání/převzetí jednotky bude sepsán předávací protokol.
 • Případné drobné vady a nedodělky zjištěné při předání uvedeme do protokolu včetně termínu jejich odstranění. Pokud i po předání jednotky najdete nějaký nedostatek, samozřejmě Vám jej odstraníme v rámci záruční lhůty.
 3. Upozornění
 
 • Veškeré údaje mají nezávazný informativní charakter a developer si vyhrazuje právo na změny. Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání u příslušného obchodníka developerské firmy.

Křídlovická v číslech

45

Jednotek

0

Bezbariérové
jednotky

1

Komerční
jednotky

46

Prodaných
jednotek

Financování

Nabízené služby - Gepard Finance a.s.


 
 • Porovnání všech bank na jednom místě a zdarma
 • Přehled o akčních nabídkách a slevách
 • Možnost získat lepší podmínky, než přímo na pobočce
 • Můžeme najít řešení i pokud Vás Vaše banka odmítla
 • Jestli na hypotéku dosáhnete se dozvíte už na 1. schůzce
 • Veškerou administrativu vyřídím za Vás (většinou stačí jen doložit příjmy)

Dita Novotná

 
"Nabízím osobní přístup, zkušenosti a nadhled…"
majitel franšízy a vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.
 
Komenského 18 / 9, 682 01 Vyškov - Předměstí
+420 604 360 792
dita.novotna@gpf.cz
www.gepardfinance.cz

AKTUÁLNĚ - nabídka hypotéky sazba 5,29 % p. a.